zavřít

George Clooney: Itálie mi změnila život

- Magazín autor: red

Američan George Clooney netušil, jak pohodový a úžasný život ve srovnání s Kalifornií může člověk zažívat v Evropě a zvlášť v Itálii. Když si totiž v Lombardii kupoval vilu, činil tak jen a výhradně kvůli investiční nabídce. Zemi vůbec neznal a měl pocit, že tam stráví možná pár dní dovolené. Pak ale ochutnal pověstný La Dolce Vita a z Itálie se stal jeho druhý domov, který mu kompletně změnil život. Učinil ho pohodovějším.

„Bylo to čistě investiční rozhodnutí. Myslel jsem si, že bych tam strávil maximálně pár týdnů dovolené. Pak jsem ale zjistil, jak kouzelný život v Itálii je a jak mě to uklidňuje a zbavuje stresu. Dokážu pak pracovat velmi produktivně a vozím si tam přátele, kteří mi dělají společnost,“ pochvaloval si devětačtyřicetiletý hollywoodský hezoun v rozhovoru pro britský The Sun.

Italská víska Laglio nabízí Georgovi únik z šílenství obrovského Los Angeles a život v Lagliu se tak diametrálně liší od toho kalifornského, že má občas hvězda Dannyho parťáků pocit, že je na jiné planetě.

„Život tam mě naprosto oprostí od toho cirkusu, který jako celebrita zažívám, je to skutečně velmi příjemná změna,“ dodal Clooney.

Tagy: george clooney