zavřít

Gary Coleman byl v době smrti rozvedený

- Magazín autor: red

Smrt komika Garyho Colemana je obestřena záhadami. Samotný incident, během něhož herec utrpěl krvácení do mozku, není zatím objasněn. Teď navíc vyšlo najevo, že Gary byl ve chvíli své smrti rozvedený a to už od srpna 2008. Shannon Priceová přitom na veřejnosti dosud vystupovala jako jeho zákonitá manželka. Představila se tak i lékařům přivolané rychlé záchranné služby a jako zákonitá manželka nechala herce odpojit od přístrojů podporujících základní životní funkce.

„Mohu potvrdit, že se rozvedli už 12. srpna 2008. Ve chvíli Garyho smrti byli rozvedeni. Nevím ale o tom, že by se vzali znovu. Gary chtěl, abych o tom rozvodu mlčel, ale teď, když je to už veřejná věc, mohu jen potvrdit, že je to pravda,“ potvrdil právník Randy Kester.

Price i po rozvodu s Colemanem ale pobývala ve společném domě. „Jejich vztah měl nadále své vzlety a pády. Vím, že nějakou domu spolu bydleli a nějakou zase ne, střídalo se to,“ dodal právník Kester.

Jenže pokud Price nebyla Colemanovou manželkou, neměla žádné právo nechat odpojit jeho přístroje na podporu důležitých životních funkcí, což učinila a tím ho nechala zemřít.

Do případu se teď vložili rodiče, s nimiž se Coleman patnáct let nestýkal.