zavřít

Filmové premiéry: Vzestup Skywalkera a cesta zakázaným lesem

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Strhující závěř stěžejní Ságy Skywalkerů a dobrodružná cesta lesem plných nebezpečí, nástrah a trollích strašidel. Tento týden přichází dvě filmové premiéry.

zdroj: Bontonfilm

Star Wars: Vzestup Skywalkera
Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Trollové a kouzelný les
Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví.

Jednoho dne ovšem oblíbený král díky zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel.

Nevíte, která kina ve vašem okolí vysílají premiérové snímky tohoto týdne? Mrkněte na Dokina.cz:
Kam zajít na Star Wars: Vzestup Skywalkera?
Kam zajít na Trollové a kouzelný les

Staňte se fanoušky premiérových filmů:
Fanklub Star Wars: Vzestup Skywalkera
Fanklub Trollové a kouzelný les

Tagy: filmové novinky filmy v kinech

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku