zavřít

Fešák Olly Murs by rád na pařbu s kamarády, ale kvůli slávě nemůže

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Anglický zpěvák a moderátor právě objevil nevýhodu toho, být slavný. Hrozně rád by jel na pánskou jízdu se svými přáteli, ale prý je na to příliš známý.

zdroj: Profimedia

Devětadvacetiletý autor hitu Troublemaker by si velmi chtěl užít nezávaznou pánskou jízdu, ale to zkrátka v době. kdy ho každý druhý pozná, nejde. Hvězda, která vzešla z pěvecké soutěže X-Factor v současné době podporuje na turné svého slavnějšího kolegu Robbieho Williamse.

Olly by chtěl navštívit místa, která dříve se svými kamarády objížděl, dal si pár drinků a zapařil. "Já ale nemůžu jet do Malii, Magalufu nebo Zante. Nemůžu jet na žádné z těchto míst, což je škoda, protože jsem tam prožil fajn věci. Ale teď ne," vysvětlil.

"Mám ale několik volných víkendů a všude na světě mě neznají. Takže až se dostanu někam, kde nikdo neví, kdo jsem, tak...," plánuje rošťácky. 

Olly vydal již tři studiová alba a než se přihlásil do X-Factoru, kde skončil na úžasném druhém místě, pracoval jako personální konzultant ve Withamu a vystupoval s kapelou v malém městěčku Blaggers.

...

Tagy: turné X Factor


Osobnosti a filmy v článku