zavřít

Fergie: V mládí jsem taky podváděla partnery

- Magazín autor: red

Zpěvačka Fergie je jednou z těch slavných manželek, které musely překousnout nejen nevěru svého chotě, ale také medializaci celé aféry. Když se spustil její manžel Josh Duhamel se striptérkou z Atlanty, média nenechala kauzu bez povšimnutí. Ale Fergie situaci ustála a přešla na veřejnosti s klidnou tváří. Teď sama přiznala, že v mládí nebyla také vždycky věrná.


„Když jsem byla mladší, podvádívala jsem partnery. Neříkám, že došlo na všechno v sexu, na střední škole jsem to ještě nedělala. Ale když jsem měla partnery a přišly jarní prázdniny, byla jsem trochu nemravná,“ přiznala pětatřicetiletá zpěvačka magazínu Elle s tím, že za podvod brala i líbání a osahávání.

Dnes už je to prý ale za ní, v manželství je věrná, protože k jejímu muži ji pojí hluboké duševní pouto. „Já jsem prostě vztahová holka, jsem romantička. S manželem si časem vybudujete hlubší city, už v tom není jen primární chtíč a zamilovanost. Připoutáte se k sobě mnohem silněji, srostete a láska je pak mnohem hlubší,“ dodala Fergie.

Manželovu aféru prý ale komentovat nebude. Prý už toho bylo napsáno dost a je to věc minulosti.