zavřít

Fanynky, pozor! Liam Payne bude opět k mání

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Devatenáctiletý zpěvák chlapecké skupiny One Direction se rozešel se svou přítelkyní, čtyřiadvacetiletou tanečnicí Danielle.

Sociální sítě žijí rozchodem Liama Payna a Danielle Peazer. Pár spolu randil od roku 2010, kdy se seznámil během natáčení talentové show X-Factor.

Podle dostupných informací se na rozchodu domluvili před několika týdny. Předcházel tomu přibližně dvouhodinový dialog, který se točil především kolem Liamova hektického pracovního vytížení.

Danielle Peazer

„Opravdu se snažili, aby to fungovalo, ale prostě to nešlo. Minulý měsíc měli vážný rozhovor a nakonec dospěli k závěru, že nemají žádný důvod ve svém vztahu pokračovat,“ uvedl zdroj blízký páru. „Liam je až do listopadu na turné a i Danielle je velmi zaneprázdněna, takže se prakticky nevídali,“ dodal.

Připomeňme, že první velké problémy měli Liam a Danielle už v září loňského roku. Důvodem pro ukončení vztahu se tehdy stala skutečnost, že je od sebe dělila příliš velká vzdálenost. Na prosincovém koncertu One Direction v Madison Square Garden se však opět dali dohromady.

Tagy: rozchod


Osobnosti a filmy v článku