zavřít

Expartner Leony Lewis chce za rozchod 46 milionů

- Magazín autor: red

Zpěvačce Leoně Lewis musela padnout čelist k zemi, když jí její bývalý partner Lou Al-Chamaa oznámil, jak vysoké chce porozchodové vyrovnání. To, co je běžné u manželů, požaduje instalatér z Londýna za dlouholeté přátelství. Znají se prý s Leonou od deseti let a byli si vždy vzájemně oporou. Al-Chamaa za to chce finanční odškodnění ve výši 1,5 milionu liber, v přepočtu tedy kolem 46 milionů korun.


Al-Chamaa tvrdí, že má největší podíl na Leonině úspěchu v soutěži X Factor, v níž vyhrála v roce 2006 a díky níž se stala světovou senzací.

Leona mu po rozchodu nabídla londýnský byt, který má hodnotu kolem osmnácti milionů korun.

„Věří tomu, že hrál v Leonině úspěchu významnou roli. Byli spolu víc než deset let a on ji vždy podporoval, aby využila svůj talent. Takže má teď pocit, že má stejné nároky jako mají manželé. Dokonce byl tím, který ji do X Factoru přihlásil a věří, že pak na počátku její úspěšné kariéry hrál významnou roli. Tvrdí, že je dokonce vlastníkem některých textů jejích písní. Ona mu nabídla jejich byt v Hackney, ale to mu nestačí,“ přiznala Lewis kamarádka britskému listu The Sun.