zavřít

EXKLUZIVNĚ: Sabina Křováková má nový singl, poslechněte si ho v premiéře

- Magazín autor: Redakce iReport.cz

Sabina Křováková, vítězka poslední řady SuperStar a hlavně majitelka výrazného rockového hlasu, díky němuž si vysloužila přezdívku "česká Janis Joplin", právě se svou kapelou natočila dvě nové skladby. První singl Skládám si obrázky si teď máte možnost poslechnout v exkluzivní premiéře.

Rodačka z Děčína, která před dvěma a půl roky okouzlila porotce a diváky soutěže Česko Slovenská SuperStar, se nedávno obklopila novými spoluhráči, jimiž jsou Andrej Karlik (g), Jakub Šindler (ds) a David Herzig (bg): "Jsem ráda, že jsem dala konečně do kupy super kapelu. Jsme s klukama zavřený ve zkušebně a drtíme."

Kromě toho zpěvačka loni coby předskokan absolvovala turné Lucie Bílé a od prosince mimo jiné účinkuje v muzikálu Mamma Mia! v pražském Kongresovém centru.

Ve studiu o uplynulém víkendu její skupina nahrála nové písně Skládám si obrázky a Poloviční touha. Autorem hudby i textu je Sabina Křováková, aranžmá je dílem celé kapely. Obě skladby zazní na úvod vyhlášení Hudebních cen Žebřík (13. března v DEPO2015 v Plzni), na kterém Sabina se svým bandem vystoupí.

jh, foto Oskar Goliáš

Tagy: nový singl Česko-Slovenská Superstar

Zdroje: Ireport


Osobnosti a filmy v článku