zavřít

Ewan McGregor: Chci být partnerem Philipa Seymoura Hoffmana

- Magazín autor: red

Herec Ewan McGregor se chce stát partnerem Philipa Seymoura Hoffmana. I když má manželku Eve Mavrakisovou a s ní tři děti, věří, že by byl s kolegou ideálním mileneckým párem. Skotský rodák o tom mluvil při debatě nad svou rolí ve filmu I Love You Phillip Morris, kde si zahrál milence Jima Carreyho. Ewan< moc nechápe, proč pořád někdo řeší, že jako heterosexuál bez obav přijal a skvěle zahrál roli gaye.


„Moc rád bych byl milencem Philipa Seymoura Hoffmana. Myslím, že by nás zvali na večírky a měli o nás zájem. Neznám ho sice, ale chtěl bych být jeho milencem,“ řekl Ewan při rozhovoru s deníkem Scotsman.

Pak ještě dodal, že pro něj rozhodně není problém hrát gaye a že nechápe, jak to někdo může v dnešní době řešit.

„To přeci není žádná senzace. Jako herec se prostě obuju do života jiných lidí a je úplně jedno, jestli ti lidé mají život gaye, heterosexuála nebo obojího nebo čehokoli jiného. Lidé se nikdy nezeptají, jak jste zahrál toho horníka, to muselo být fakt dost těžké? Ale když je to muž, co miluje muže, tak je to pro ně pořád velkým tématem. Ale pro mě to žádné téma není. Já mám rád styl scénáře a literární předlohy, tento film je romantický. Mám moc rád gay romanci,“ dodal McGregor.