zavřít

Eva Longoria bude kmotrou dítěte Victorie Beckham

- Magazín autor: red

Těhotná Victoria Beckham požádala svojí nejlepší kamarádku Evu Longorii Parker, zda by se mohla stát kmotrou jejího nenarozeného dítěte. Zvažovala přitom, že osloví i jiná velká jména včetně Gordona Ramsayho a jeho ženu Tanu, Heidi Klum a jejího manžela Seala nebo novomanžele Williama a Kate.

Oslňující hvězdě Zoufalých manželek Evě Longorii (36) byla tato role nabídnuta potom, co ji Victorie v lednu pomohla během rozvodu s basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem.

Rodinný přítel k tomu sdělil: „Victoria to navrhla Davidovi a oba chtějí Evu. Je velice poctěna.“ I první dvě děti manželů Beckhamových, Brooklyn (12) a Romeo (8), mají slavné kmotry - Sira Eltona Johna a Liz Hurley.

Victoria (36) už pro svou dceru dostala dárky od svých nejbližších přátel a jeden z dárků byl obleček s nápisem: „Není ale moje maminka nóbl?“(nóbl = posh, Victoria měla ve své kapele Spice Girl přezdívku Posh Spice)

To David Beckham má už pro nový přírůstek do své rodiny připraven program. Pokud to prý bude možné, chtěl by jí vzít s sebou na letní olympiádu, která se odehraje příští rok v Londýně. Otázkou ale samozřejmě je, zda na LOH pojede vůbec sám Beckham. Ten sice zájem o reprezentování Anglie projevuje v každém druhém rozhovoru, trenéři ale nemají o jeho nominaci jasno.

„Bylo by mi ctí hrát za anglický tým,“ řekl David v posledním rozhovoru, ale sám už zřejmě tuší, že to nemusí vyjít. „Budu klidně i  fanouškem. Jsem hrdý na to, že budu moct vzít své syny na olympiádu, která se koná v místech, kde jsem vyrůstal. Doufejme, že moje dcera bude také přítomna.“