zavřít

Eva Herzigová si vzpomněla na mládí v Československu a navrhla oblečení

- Magazín autor: red

Supermodelka Eva Herzigová si prý vzpomněla na mládí, které prožívala před rokem 89 v tehdejším Československu, a vybavila si, jak si musela šít šaty, aby si měla co obléct. Tyto schopnosti teď zúročila při navrhování vlastní kolekce pro francouzskou značku Etam. Její oděvy se budou prodávat v rámci kolekce Eva Herzigova Pour 1.2.3.

„Měla jsem naprosto praktickou zkušenost, nikdo mi neřekl, co mám dělat a měla na mysli navrhování obecně. Protože jsem si sama šila šaty, když jsem byla mladá v České republice, vím, jak se věci dávají dohromady a dokážu promyslet každý detail. Jsem perfekcionistka a velmi náročná, chtěla jsem tak vytvořit něco, co je cenově dostupné a přitom luxusní,“ komentovala svou kolekci <a href="http://www.osobnosti.cz/eva-herzigova.php">Eva</a>.

Mluvčí společnosti Etam Group pak uvedení kolekce <a href="http://www.osobnosti.cz/eva-herzigova.php">Evy Herzigové</a> komentoval: „<a href="http://www.osobnosti.cz/eva-herzigova.php">Eva</a> je skutečná žena, vždy elegantní a naší značce dodá trochu vřelosti.“

Kolekce se skládá z džínů, kabátů, sukní cikánských střihů a barev či hedvábných večerních šatů.