zavřít

Enrique Iglesias: Rád se v klipu ukážu nahý

- Magazín autor: red

Fanynky Enriqua Iglesiase se mají na co těšit. Jejich španělský hezoun jim totiž slíbil, že se v budoucnosti opět ukáže v některém svém klipu nahý. Točit obrázky ke svým songům bez oděvu mu prý totiž nečiní žádné potíže. Nedávno musel na vodní lyže nahý poté, co Španělsko porazilo ve fotbale Nizozemí.

Pětatřicetiletý hudebník před zápasem tvrdil, že pokud se jeho národnímu týmu porážka Nizozemců podaří, bude nahý lyžovat na vodě. Ale nechápe, proč z toho byla nakonec taková senzace, protože prý nahý na vodě rejdil už milionkrát.

„Vsadil jsem se s kamarády, že Španělsko vyhraje ve Světovém pohár. Ale lyžoval jsem na vodě nahý už milionkrát. Oddávám se tomu pořád,“ tvrdil Enrique skotskému listu Daily Record.

Nahotou se to teď kolem Iglesiase jen hemží. V novém klipu Heartbeat s Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls se také vysvlékl.

„Nakonec já jsem frajer, pro chlapa je mnohem snazší se vysvléct než pro holku. Nicole měla těžký úkol, ale byla prvotřídní a režisér jí to usnadnil a vypadá to dobře,“ dodal listu Iglesias.