zavřít

Enrique Iglesias: Bez slávy bych neměl s kým spát

- Magazín autor: red

Zpěvák Enrique Iglesias má po celém světě miliony obdivovatelek. A díky tomu si španělský hudebník popularity a slávy velmi váží. Když byl totiž teenager, byl outsiderem a holky se mu vyhýbaly. Až s prvními úspěchy v populární hudbě začal přitahovat pozornost něžného pohlaví. Proto dnes říká: „Sláva je nejlepší afrodiziakum, jaké člověk může mít.“

zdroj: Archiv

Když se ho totiž zeptal moderátor americké rozhlasové stanice Hot 99,5, jak to dělá, že má takové úspěchy u žen, a jestli je pravda, že přišel o panictví v nevěstinci, odpověděl: „Děláte si legraci? Když jsem byl mladší, tak bych nemohl do nevěstince ani náhodou.“ Enrique byl prý totiž zakomplexovaný a utlačovaný teenager.

Na rozdíl od otce Julia u žen nikdy moc nebodoval. Tedy do doby, než se stal světově proslulým zpěvákem a začal se objevovat v sexy videoklipech. „Kašlu na to, co říkají lidé. Sláva je nejlepší afrodiziakum, jaké člověk může mít,“ prohlásil Enrique.

A není divu, že tomu věří. Když měl jít na školní ples, nešla s ním ani ta největší ošklivka. „Tak jsem pár dní kvůli tomu brečel, a pak šel sám. A užil jsem si to skvěle,“ dodal Iglesias.