zavřít

Emma Watson: V USA mám hlad, chybí mi anglické jídlo!

- Magazín autor: red

Herečka Emma Watson tráví většinu z posledních dní na Rhode Islandu, kde se věnuje studiu literatury na Brownově univerzitě. Nechybí jí téměř nic. Dokonce ani partner, s nímž se rozešla a ve škole si za něj našla náhradu, španělského herce a hudebníka. Ovšem čím skutečně strádá, je nedostatek dobrého jídla. Představitelce Hermiony z Harryho Pottera totiž nelezou americké blafy a ráda by měla na východním pobřeží USA aspoň jeden britský obchůdek Marks And Spencer, kam by mohla chodit nakupovat typické anglické lahůdky.

„Chybí mi moc jídlo, jídlo nejvíc! Jídlo z Marks And Spencer. Chybí mi pravá anglická čokoláda. A taky mi chybí takové blbosti jako typické britské reklamy v televizi,“ přiznala Watson.

Nesvá se cítí devatenáctiletá hvězda také v americkém oblečení. Teprve ve škole jí došlo, že existuje osobitý britský styl.

„Myslím, že britský styl je ovlivněn počasím. My máme příšerné počasí. Je tam často šedivo a deštivo, takže se musíme více zahalovat, aby nám bylo teplo a příjemně. A myslím, že to také vede k velké tvůrčí invenci v barvách, proto jsou naši návrháři tak inovativní,“ dodala Emma.