zavřít

Emma Watson se vrací do školy

- Magazín autor: red

Představitelka Hermiony Grangerové ve filmech o čarodějovi Harry Potterovi, Emma Watson, se opět vrátí do školních lavic. Tentokrát ovšem nenastoupí v Bradavicíc. Půvabná herečka bude pokračovat ve svém studiu v Oxfordu.

V roce 2009 se herečka přihlásila na prestižní školu Brown University v Americe. Poté se ovšem rozhodla pozastavit své studium kvůli herectví. A pak znovu změnila svůj názor  a rozhodla se naopak. První dokončí své studium a pak teprve se bude věnovat herectví. Na svůj kurz ve Worcester College v Oxfordu se přihlásila pomocí možnosti výměnného pobytu. Svůj poslední rok ovšem dokončí opět v Brown.

Na své oficiální stránky herečka napsala, že bude teď nějakou dobu zavřená v pokoji mimo veřejnost. "Asi o mě teď nějakou chvíli neuslyšíte, protože budu velice zaneprázdněná učením. Chtěla jsem jenom pozdravit a rozloučit se."

Emma (21) si udělala rok pauzu od školy, aby natočila poslední dva díly Harryho Pottera a Relikvie smrti. Poté jí začaly různé představení a reklamní kampaňě pro finále této ságy.