zavřít

Emma Watson se rozešla s přítelem a už má novou lásku

- Magazín autor: red

Vztah Emmy Watson nepřežil test výdrže na dlouhou vzdálenost. Představitelka čarodějnice Hermiony začala studovat Brownovu univerzitu v USA a na svého britského finančníka neměla už tolik času. Po dvou letech se proto s Jayem Barrymorem rozešla, údajně se odcizili. Hereččina kamarádka ale prozradila, že za vším je charismatický Španěl.

Zatímco s Jayem trávila Emma čas pouze na telefonu, prázdné místo vedle ní rychle zaujal spolužák Rafael Cebrian. Španělský hudebník je prý také pravou příčinou, proč se Emma s Jayem rozešla.

Emma a Jay měli poslední měsíce problémy, a když Emma začala studovat na Brownově univerzitě a do jejich vztahu navíc vstoupil Atlantik, tuhle těžkou zkoušku prostě nepřežil,“ uvedla kamarádka Watson pro britský Mail On Sunday.

Spolužáci mladé britské herečky jsou svědky faktu, že ona se od Rafaela téměř nehne.

Emma strávila s Rafaelem spoustu času, jsou vlastně nerozlučnou dvojkou. Rafael navíc patří do studentské divadelní skupiny Production Workshop. Hraje s nimi divadlo od chvíle, co přiletěl do USA. A Emmu do tohoto spolku přivedl. Teď ji obsadili do Čechovových Tří sester. Emma je trochu nervózní z toho, jaká na jevišti bude, ale hra už je vyprodaná. Tak všichni doufají, že je kritika ocení,“ dodal zdroj.