zavřít

Emma Watson kvůli kariéře zanedbává školu

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Britská herečka Ema Watson (22) se díky filmům s Harry Potterem dostala na výslunní. Díky tomu teď má tolik nabídek, že kvůli nim nestíhá studovat. Emma jde z jednoho projekt do druhého, a tak má jediné štěstí, že Brownova univerzita ji vychází vstříc.

Emma Watson

Emma Watson,zdroj: Profimedia.cz


Od doby, co se jako herečka poprvé objevila jako Hermiona vedle Daniela Radcliffa (23) už uplynula nějaká doba. Emma se stala hodně žádanou tváří nejenom před kamerou, ale také v reklamní branži a po závěrečném dílu série snímků o mladém kouzelníkovi je hodně vytížená. Mimo jiné se stala tváří světoznámé kosmetické značky Lancôme.

 

To ale není všechno. Půvabná Britka je navíc studentkou Brownovy univerzity, kde musela kvůli nabytému diáři odložit studium. Zahraniční média spekulují, zda se do školy ještě vrátí. Emma si totiž prozatím vydělala zhruba tři sta milionů korun, takže se není čemu divit, že se jí do přednáškových sálů moc nechce.

 

Ema Watson se zapsala do povědomí především díky filmům o kouzelníkovi Harry Potterovi. Vedlo toho se objevila ve filmech Můj týden s Marilyn nebo Příběh o Zoufálkovi. Nicméně diváci se mohou těšit na další připravované snímky jako „Perks of Being a Wallflower, The” nebo “Your Voice in My Head”.