zavřít

Emma Watson: Cítím se teď jak na penzi

- Magazín autor: red

Herečka Emma Watson se bojí, že její kariéra s poslední klapkou filmů o Harrym Potterovi skončila. Dvacetiletá britská herečka a studentka literatury z Brownovy univerzity v USA se totiž cítí, jako by odešla na odpočinek.

„Teď hodlám říct něco skutečně smutného. Vím, že na mě toho čeká ještě hodně, ale je to divný pocit, když se cítíte jako po odchodu na odpočinek, i když je vám teprve dvacet roků. Ale já se tak fakt cítím. Strávila jsem natáčením těch filmů (o Harrym Potterovi) deset roků a doufám, že další část mého života bude stejně tak úžasná jako ta první,“ svěřila Emma v britské televizi.

Na natáčení bude vždycky vzpomínat s láskou. A díky tomu, že je představitelkou Hermiony, má doma slušnou sbírku knih o Potterovi. Ty jí posílali její fanoušci celých deset roků.

„Myslím, že si lidé myslí, že potřebujeme vést, víte? Je to trochu praštěné, ale mám docela velkou sbírku knih od lidí,“ uvedla Watson ke sbírce publikací.

Nejvíce jí teď po natáčení filmů o Potterovi pomáhá právě studium: „Tvrdě dřu, opravdu ve škole tvrdě dřu. A fakt si to užívám, hodně mi to pomáhá.“