zavřít

Eminem si za víkend vydělá přes 56 milionů korun

- Magazín autor: red

Eminem se může spokojeně vrátit domů ze svého vystoupení na britském V Festivalu. Do Detroitu si za dva dny práce odnese kapesné v hodnotě 56 milionů korun.

zdroj: Profimedia

Rapper Eminem byl hlavním vystupujícím na V Festivalu neboli Virgin Festivalu. Koncert měl v sobotu i neděli. Za každé vystoupení dostal okolo 28 milionů korun. Aniž byste počítali cenu ostatních vystupujících, samotná Eminemova výplata dělá letošní festival nejdražší ve své 16ti leté historie.

Na festival se dostavila i Rihanna. Ta se k Eminemovi přidala k jeho písničce Love The Way You Lie. Za noc si Rihanna od organizátorů přišla na 14 milionů korun. Tím organizátoři festivalu asi nepřišli k největším ziskům, každopádně byli diváci více než spokojení.

Eminem dokázal bavit své posluchače přes 90 minut. Dav si jeho vystoupení náramně užil, už jen kvůli tomu, že do Anglie dlouho nezavítal. Mnozí se shodují, že by Eminem velmi jednoduše zaplnil Londýnskou O2 arénu nebo stadion Wembley. Pravdou ovšem je, že by ho to stálo mnoho více peněz i času. Je jednodušší přijít na festival. Tam totiž potřebuje pouze technika a DJe.

Vystoupení začalo pozvolna, ale píseň Cleanin´Out My Closet a The Way I Am dostala dav do nálady. Ještě zazněly ostatní hity, jako jsou Stan, My Name Is nebo Slim Shady. Dohromady zaznělo kolem 25ti písniček, což odpovídá přes 1,1 milionů za píseň. Slušný přivýdělek.

Rihanna na V Festivalu zdroj: Profimedia

Rihanna také nezklamala a posluchače také zaujala. Nutno říci, že její kostým nechal málokoho v klidu.

Dále na V Festivalu vystoupili skupiny Arctic Monkeys, Plan B, Pendulum, Good Charlotte, zpěvák Bruno Mars a mnoho dalších.