zavřít

Elton John dostal od Eminema ke svatbě dva penisové kroužky poseté diamanty


Dávno tomu již, co se Eminem snažil stylizovat do homofobního rappera. Marshall Mathers, jak zní jeho občanské jméno, má dnes mezi gayi kamarády. Jedním z nich je jeho britský kolega Elton John. A hudebník teď v interview pro magazín Rolling Stone přiznal, že dostal ke své svatbě s Davidem Furnishem od Eminema vtipný dar. Dva penisové kroužky poseté diamanty.

zdroj: Archiv

„Má obrovský smysl pro humor,“ začal Elton debatu o daru v interview pro časopis. „Když jsme s Davidem vstupovali do registrovaného partnerství, tak nám poslal dar. V krabici byl sametový polštářek a na něm dva diamanty poseté penisové kroužky. Tady máte toho homofoba!“ svěřil britský hudebník.

S Eminemem prý mají dobré vztahy, ačkoli si občas dost vulgárně nadávají.

„Hodně se spolu zasmějeme. Říkáme si vzájemně ču*áku. Já se ho ptám, jak se mu daří a řeknu mu, že jsem na něho pyšný. Mám ho moc rád. Moc často Marshalla nevídám, ale mluvíme spolu hodně. Hodně zapracoval na své abstinenci a to ho hodně změnilo. Nedávno jsem viděl jeho fotku v časopise a vypadá jako sedmnáctiletý kluk. Mám z něj obrovskou radost,“ dodal Elton.