zavřít

Elton John dostal od Eminema ke svatbě dva penisové kroužky poseté diamanty

- Magazín autor: red

Dávno tomu již, co se Eminem snažil stylizovat do homofobního rappera. Marshall Mathers, jak zní jeho občanské jméno, má dnes mezi gayi kamarády. Jedním z nich je jeho britský kolega Elton John. A hudebník teď v interview pro magazín Rolling Stone přiznal, že dostal ke své svatbě s Davidem Furnishem od Eminema vtipný dar. Dva penisové kroužky poseté diamanty.

„Má obrovský smysl pro humor,“ začal Elton debatu o daru v interview pro časopis. „Když jsme s Davidem vstupovali do registrovaného partnerství, tak nám poslal dar. V krabici byl sametový polštářek a na něm dva diamanty poseté penisové kroužky. Tady máte toho homofoba!“ svěřil britský hudebník.

S Eminemem prý mají dobré vztahy, ačkoli si občas dost vulgárně nadávají.

„Hodně se spolu zasmějeme. Říkáme si vzájemně ču*áku. Já se ho ptám, jak se mu daří a řeknu mu, že jsem na něho pyšný. Mám ho moc rád. Moc často Marshalla nevídám, ale mluvíme spolu hodně. Hodně zapracoval na své abstinenci a to ho hodně změnilo. Nedávno jsem viděl jeho fotku v časopise a vypadá jako sedmnáctiletý kluk. Mám z něj obrovskou radost,“ dodal Elton.