zavřít

Elizabeth Hurley: Hugh Grant je stále mým nejbližším přítelem

- Magazín autor: red

To, že se Hugh Grant a Elizabeth Hurley před deseti roky rozešli, neznamená, že by se přestali mít rádi. Naopak, britská modelka a herečka tvrdí, že je Hugh jejím nejlepším kamarádem a že je jí dokonce bližší než sestra Katie a její současný partner a manžel Arun Nayar.

„Mým všeobecně nejlepším kamarádem je Hugh. Mým každodenním nejlepším kamarádem je Arun, protože spolu mluvíme celý den a denně. Moje sestra Katie je mým loajálním nejlepším přítelem. Ale pak je tu ještě část mého života, jíž Arun ani Katie nemohou rozumět, je to svět kariéry a odlišná emocionální úroveň, kde je Hugh stále mou jedničkou. Byli jsme nejlepšími přáteli po 24 let a to není jen tak. Hugh má vlastní pokoj u nás doma a v Londýně jsme navíc sousedé. Je to skvělý kmotr mého syna Damiana,“ přiznala Elizabeth.

Manželu Arunovi prý blízký vztah Elizabeth a Hugha nevadí. „Je součástí naší rodiny a jezdíme všichni spolu na dovolenou a Arun s Hughem skvěle vycházejí. Všichni jsme dospělí, kdybych chtěla být s Hughem, tak s ním jsem,“ dodala Hurley.

S Nayarem se prý pokouší počít dítě, ale zatím nemají štěstí.

Tagy: hugh grant