zavřít

Eli Roth: Na škole jsem si vydělával online sexem

- Magazín autor: red

Herec a režisér Eli Roth si na filmovou školu musel vydělávat sám. A protože školné bylo vysoké a on neměl moc času, zvolil rychlou a účinnou metodu – sex na internetu. Hrdina snímku Hanebný pancharti získával peníze od pornogigantu Penthouse za to, že dráždil jiné muže erotickým povídáním. Přitom se vydával za rockovou fanynku s nickem Tami.

„Když jsem byl na škole, pracoval jsem jako online operátor pro Penthouse, vydával jsem se za ženu. Tak jsem si taky vydělal na své studentské filmy. Najímali si nás chlapy, protože my nejlíp víme, co jiní chlapi chtějí slyšet. Šílené na tom bylo, že jsme si psali jen s lékaři a vědci, protože se psal rok 1991 a oni jediní měli internet,“ vzpomíná na své začátky Eli.

A jako správný filmař i práci na erotickém chatu bral zodpovědně. Své postavě Tami proto vytvořil celý profil. „Byla to špinavá děvka, která žila v East Village (v New Yorku). Tami byla fanynka heavy metalu, která ojela členy skupin Guns N´Roses a Poison během jediné noci!“ popsal Eli své ženské alter ego.

Poslední noc, kdy se připojil naposledy, toužil svěřit svým pravidelným klientům pravdu. „Tu poslední noc jsme s kamarádem řekli pravdu. Napsali jsme, že jsme muži! Máme penisy! A celou dobu tam s nimi souložíme! A oni jen odpověděli, abych jako Tami zavřela hubu a povídala mu o svých kozách!“ dodal s úsměvem režisér hororu Hostel.