zavřít

Dva superhrdinové od Marvelu proti sobě!


V dnešním souboji si to spolu rozdají 2 superhrdinové! Jako první se vám představí Iron Man, který se utká s pavoučím mužem Spider-Manem. Kterému z nich fandíte více? Zahlasujte v anketě na konci článku!

zdroj: Archiv

Iron Man

Slavná komiksová postava Iron Man patří mezi nejhýčkanější superhrdiny sdružené pod křídly giganta jménem Marvel. Přesto se až teď mohl přidat ke svým sourozencům Spider-Manovi, Fantastické čtyřce a X-Menům, kteří o sobě mohou hrdě prohlašovat, že o nich natočili film. Nečekejte ovšem dalšího spasitele lidstva, kterému k jeho mimořádným schopnostem pomohlo pavoučí kousnutí nebo ozáření. Více.

Iron Man

Více fotek

Spider-Man

Po čtyřiceti letech, které uplynuly od chvíle, kdy se poprvé objevil kreslený seriál o Spider-Manovi, se pavoučí muž stane filmovým hrdinou. Studenta Petera Parkera, během jednoho pokusu ve škole pokouše geneticky upravený pavouk a Peter brzy zjistí, že má neobvyklou sílu a schopnosti. Nejprve je chce využít k tomu, aby získal peníze, ale tváří v tvář tragédii, která udeří blízko jeho domova, se rozhodne bojovat proti zločinnosti. Více.

Spider-Man

Více fotek

Iron Man VS Spider-Man

  1. Kterému ze superhrdinů více fandíte?

Osobnosti a filmy v článku