zavřít

Dva a půl chlapa končí, už se nenatočí ani jeden díl

- Magazín autor: red

Producenti studia Warner Brothers a televize CBS se dohodli, že ukončí natáčení seriálu Dva a půl chlapa. A to hned. Nedokončí ani rozdělanou sérii, jejíž natáčení museli přerušit kvůli drogovému skandálu Charlieho Sheena a jeho následné hospitalizaci v sanatoriu pro narkomany. Podle televize a studia za to může hercův stav, chování a veřejná prohlášení.

„Na základě celkového stavu, chování a prohlášení Charlieho Sheena, producenti CBS a Warner Brothers se rozhodli nepokračovat v natáčení seriálu Dva a půl chlapa a nedokončí ani zbytek rozdělané série,“ oznámil mluvčí zastupující Warner Brothers Television a CBS.

Nevhodné a vulgární chování Sheen ale nevyvrátil, nýbrž potvrdil otevřeným útokem na Chucka Lorreho, tvůrce seriálu, v otevřeném dopise médiím.

„Odpovídám znova na palbu a říkám, že ten otravný malý červ nedokáže zvládat mou sílu a neodkáže se vypořádat s pravdou. Nepřeju mu nic než bolest v jeho bláznivých pohybech, když se bude potácet v mém ringu. Jasně jsem tu žížalu porazil svými slovy, takže si dokážete představit, co bych s ním udělal s mými pekelnými pěstmi,“ vzkázal Sheen.