zavřít

Duff je opět svobodná. Rozvedla se s bývalým kanadským hokejistou Comriem

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Soud udělal definitivní tečku za manželstvím Hilary Duff a Mikea Comrieho. Jak dopadlo vypořádání jejich společného majetku?

zdroj: Profimedia

Osmadvacetiletá zpěvačka a herečka podle dostupných informací získala luxusní sídlo v Beverly Hills, ale zadarmo to nebylo - Mikeovi za jeho podíl zaplatí 2,408,786 USD.

Někdejší hvězdě NHL zůstanou oba automobily (Mercedes G-Class SUV a Bentley kupé) i všechny šperky.

Pokud jde o jejich tříletého syna Lucu, Duff a Comrie se dohodli na společné péči a rozdělení všech nákladů spojených s jeho výchovou. Z toho mj. plyne, že ani jeden z nich nebude dostávat alimenty.

Připomeňme, že slavný pár se rozešel v lednu 2014. O několik měsíců později Hilary přiznala, že to pro oba bylo hodně těžké.

"Momentálně pořád žijeme odděleně, ale stále je mezi námi spousta lásky a navíc spolu máme krásné dítě," svěřila magazínu People.

Nějakou dobu to vypadalo, že se jim jejich manželství podaří zachránit. Jenže loni vyšlo najevo, že Mike jisté ženě nabízel nespecifikovanou finanční částku za to, když s ním bude mít sex na záchodku losangeleské restaurace Mastro’s Steakhouse – a vytočená Duff zažádala o rozvod.

Tagy: rozvod děti vztahy majetek


Osobnosti a filmy v článku