zavřít

Drew Barrymore: Sex po telefonu jsem zkusila jako oranžové šaty

- Magazín autor: red

Herečka Drew Barrymore je v sexu zástupkyní liberální ligy, proto ráda v posteli experimentuje a bez skrupulí přizná, že zkusila kdeco. Třeba zrovna sex po telefonu, který musela hrát i ve svém posledním filmu, si zkusila bez velkých obtíží. Pro Drew je takový zážitek něco jako zkouška neobvyklých šatů třeba v oranžové barvě.

„Měla jsem hodně úspěšný sex po telefonu. Myslím, že je to teda dost podivné. Rozhodně jsem to zkusila a měla trochu úspěch jednou v životě, ale bylo to prostě něco, co člověk zkusí, jako třeba oranžové šaty,“ uvedl Drew při rozhovoru pro magazín Marie Claire.

Co však Drew zkusit nechce, je sex po internetu. Toto médium je jí totiž velmi protivné a vadí jí, že se dnes stává součástí lidských námluv.

„Nemám ráda tento kompulzivní, okamžitý, informacemi přehlcený, soukromí naprosto nerespektující a podivný aspekt světa. Když někoho potkáte, už o vás téměř všechno ví. Co když se přijdete na rande a řeknete: ´Co vlastně v životě děláš? Jaké máš přátele?´ Člověk se sice takto může vyhnout masovému vrahovi, ale kdo ví? Jsem romantička a děsí mě to. Dnes se plánuje po smskách, to nemůžu ani vystát,“ dodala Barrymore.

Tagy: drew barrymore