zavřít

Draco Malfoy míří do hudebního průmyslu. V patách mu je Ron i Harry

- Magazín autor: red

Ještě před dvanácti lety byl herec Tom Felton známý jen minimálně. V deseti letech si zahrál ve filmu Pidilidi, ve dvanácti se pak objevil ve snímku Anna a král. Opravdovou popularitu mu však přinesl až snímek Harry Potter. Při ztvárnění postavy Draca Malfoye, hlavního rivala Harryho Pottera, se mu dostalo celkem slušné slávy. Teď se Tom Felton rozhodl rozvíjet svůj talent i jiným směrem - hudebním.

Herec bude spolupracovat se zpěvákem kapely McFly, Tomem Fletcherem. Oba Tomové už si vyhradili nějaký ten čas na psaní písniček, které by mělo vést ke společnému debutovému albu. "Tom je velkým fandou skupiny a chtěl se podílet na pár písničkách," řekl zdroj. "Je tu velká šance, že oba Tomové spolu začnout nahrávat ve studiu."

Felton už má uzavřenou smlouvu s nezávislým nahrávacím studiem. Už dříve veřejnosti sdělil, že by chtěl začít rappovat. Momentálně to ale vypadá, že pop-rockový styl skupiny McFly mu bude pasovat lépe. Rozhodně doufáme, že Toma Fletchera nebude následovat i v jeho knírkové image.

zdroj: Profimedia.cz

"Draco" ale není jedinou hvězdou, která možná po skončení Harryho Pottera zvolí jiný druh showbyznisu. Ron Weasley - Rupert Grint byl minulý týden k zahlédnutí v Los Angeles s metalovou skupinou Steel Panther. Že by se ten bývalý drobný a ustrašený chlapec, kterého si pamatujeme třeba z dílů Kámen mudrců nebo Tajemná komnata, změnil ve řvoucího zpěváka? Nechme se překvapit.

Co se týče Harryho, Daniela Radcliffa, je velkým fandou skupin Radiohead a Mogwai. V hudebním průmyslu se už ostatně také angažoval. Byl hvězdou divadla Broadway v jazzovém muzikálu "How To Succeed in Business Without Really Trying" (Jak uspět v byznisu, téměř bez snažení).

Posledním článkem, který nezapadá do naší skupiny "potterovských" hvězd proměněných do hudebníků je mladá kráska . Mnozí z nás, včetně naší redakce, by rozhodně ocenili, kdyby se Emma na našich obrazovkách objevovala častěji. Klidně i v hudebních klipech.

Tagy: daniel radcliffe