zavřít

Dnes se v našem ringu utkají Kamil Střihavka a Daniel Hůlka! Kdo je ten lepší?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnes jsme proti sobě postavili drsného rockera, jehož neskutečný hlas oceňují také návštěvníci muzikálů Kamila Střihavku, a Daniela Hůlku, který vyniká taktéž v muzikálech. Mimo to je také skvělý operní zpěvák. Jdou tito dva interpreti vůbec srovnávat? Pojďte to zkusit!

Dan Hůlka a Kamil Střihavka

Dan Hůlka a Kamil Střihavka,zdroj: Archiv

Daniel Hůlka

Daniel Hůlka je český operní a muzikálový zpěvák a herec. Je známý hlavně svými rolemi v muzikálech jako jsou Dracula nebo Monte Cristo. Také se věnuje se sólové tvorbě. V roce 2001 po dvou letech příprav si splnil sen, když s partou přátel absolvoval cestu do Nepálu a Indie, kde prošel Himaláje. Více.

 

Kompletní diskografie
Více fotek Daniela Hůlky

Kamil Střihavka

Kamil Střihavka je český zpěvák. Zpívat začal v roce 1986 s power metalovou skupinou Motorband. Později přešel od Power Metalu k Hard rocku. Vystupoval také v triu BSP (Balage, StřihavkaPavlíček). Účinkoval i v české adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar v pražském divadle Spirála, kde ztvárnil od roku 1994 do roku 1998 ve stovkách repríz Ježíše. Mezi jeho další muzikály patří například Johanka z Arku, či Excalibur. Více.

 

Kompletní diskografie
Více fotek Kamila Střihavky

Kamil Střihavka VS Daniel Hůlka

  1. Měli jste tu čest vidět je naživo?
  2. Hlas, kterého zpěváka se vám líbí více?

Staňte se členem fanklubu vašeho oblíbeného zpěváka!
Fanklub Danial Hůlka
Fanklub Kamil Střihavka

Tagy: zpěvák souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku