zavřít

Dieta podle Fergie: Představuju si, že je jídlo jedovaté

- Magazín autor: red

Zpěvačka Fergie se musí přesvědčovat, že je jídlo jedovaté, aby se nepustila do nezřízeného ládování hranolek a hamburgerů a nepřibrala. Hvězdu skupiny Black Eyed Peas stojí velké úsilí, aby si udržela normální váhu. Jídla z rychlého občerstvení jsou totiž pro ni drogou. Sama sebe ale přesvědčuje, že se jedná o jedovaté pokrmy.

 

„Nebudu vám lhát, často musím ošálit sama sebe a přesvědčovat se, že třeba hranolky jsou jed. Když přijde na dezert, tak si dám jen kousíček, ochutnám, ale vypadám u toho jako šílenec, jako kdybych byla dítě a natáčela reklamu na dortíky, vychutnávám si každé malé sousto,“ přiznala Fergie v rozhovoru pro magazín Elle.


Zatímco dnes se trápí dietami a cvičením v posilovně, loni si mohla užívat tloustnutí. Kvůli roli v muzikále Nine musela přibrat osm kilogramů.

„Bylo velmi snadné přibrat a byla to zábava, milovala jsem to. Jedla jsem smažená jídla, úplně všechno a nemusela vůbec cvičit. Nestarala jsem se o nic, dokonce jsem na to ani nemyslela. Bylo to úžasné. Bylo to nejdelší období mého života, kdy jsem tak žila, myslím od střední školy,“ pochvalovala si členka skupiny Black Eyed Peas.