zavřít

Dětští herci, které znáte z televizních obrazovek

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Filmy a seriály bez dětí si dokáže představit jen málokdo. Narozdíl od většiny dětí, které tráví veškerý volný čas na dětských hřištích, tráví dětští herci většinu času v natáčecích ateliérech. Pojďte se podívat na některé dětské "hvězdy" trošku blíže.

Gympl s (r)učením omezeným

Gympl s (r)učením omezeným,zdroj: Distributor seriálu

Richard Zevel

Richard Zevel se narodil roku 1994 v Praze a již od první třídy se věnoval kouzlení. S agenturou A-casting začal pravidelně jezdit na "Letní Hereckou Školu". A právě přes tuto agenturu se dostal na konkurz do seriálu Ulice. Více o dětském herci.

Richard Zevel

Více fotografií.

Sabina Rojková

S herectvím začala v 6 letech, kdy se rozhodla navštěvovat hodiny tanečního divadla. Jejím prvním velkým divadelním úspěchem bylo přijetí do divadla ABC v Praze, kde získala dětskou roli Adélky v představení Jana Eyrová. Více o dětské herečce.

Sabina Rojková, Vojtěch Dyk

Více fotografií.

Jana Kepková

Od 5 let účinkovala v divadélku Radar, v Dismanově souboru, je členkou Dětského divadelního souboru při Švandově divadle kde hraje v pohádkách Čurbesajda, O lakomé Barce. Na její náměty s jejími ilustracemi vyšla kniha pohádek O jezevci a flašce Bung Gong. Více o dětské herečce.

Více fotografií a videí.

Lukáš Vacek

Lukáš začal s herectvím od malička, již v pěti letech se dostal do pořadu Eldorádo, které se později přejmenovalo na Prima jízdu. Velkou hereckou zkušeností, která ho dostala výš v herecké sféře, byl celovečerní krimi film Pátek čtrnáctého režiséra Václava Křístka. Více o dětském herci.

 Lukáš Vacek

 Více fotografií.

Nikola Říhová

Nikola Říhová je česká dětská herečka. Její nejznámější role je ve filmu Jak se krotí krokodýli. Více o dětské herečce.

Nikola Říhová

 Více fotografií.

Anastázie Chocholatá

Anastázie je česká dětská herečka, objevila se ve filmech Pojedeme k moři, v seriálech Vyprávěj,Špačkovi v síti času nebo Gympl s (r)učením omezeným.

Anastázie Chocholatá

Více fotografií.

Josef Weinzettel

Josef je český dětský herec. Objevil se v pohádkách Kouzla králů, Peklo s princeznou nebo Micimutr a v seriálech Ordinace v Růžové zahradě a Ulice.

Josef Weinzettel

Více informací.

Tagy: dětský herec

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku