zavřít

Děti Michaela Jacksona Paris a Prince Michael promluví o jeho posledních dnech života

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Jacksonovy děti budou vypovídat o otcových posledních dnech před soudem, u kterého vedou boj s promotérskou společností AEG.

Čtrnáctiletá Paris se rozhodla připojit ke svému o dva roky staršímu bratrovi Princi Michaelovi jako svědek proti koncernu AEG v žalobě o 40 miliard dolarů. Zdroj blízký rodině se svěřil časopisu The Mirror: "Oba v několika Michaelových posledních dnech viděli i slyšeli jisté věci. Prince Michael vždy vypovídal, ale to s čím přišla Paris, všechny šokovalo," uvedl zdroj.

"Paris byla velmi silná a jistá v jejích výpovědích proti AEG, proto jsme se rozhodli, aby také proti nim svědčila," dodal zdroj.

Prince Jackson

Jacksonova rodina tvrdí, že společnost AEG neuváženě najala doktora Conrada Murraye, který byl shledán vinným z neúmyslného zabití krále popu. Nicméně společnost na druhou stranu tvrdí, že Michael byl ohrožen už při přípravách na své světové turné This is it v roce 2009.

"Tato rodina vždy chtěla zveřejnit všechna fakta. Věří, že ať už je skutečnost jakákoliv, měla by vyjít na povrch," uvádí další zdroj.

Princovo svědectví bude také zahrnovat detaily o několika posledních klíčových momentech Michaelova života, jako byly přípravy na turné či pravda o jeho zdravotním stavu.

Jestliže bude společnost AEG uznána v tomto tříměsíčním procesu vinnou, rodina by získala 40 miliard dolarů z ušlého zisku.

Tagy: smrt turné soud This is it


Osobnosti a filmy v článku