Deset nejžádanějších osobností právě probíhajícího měsíce!
zdroj: Distributor

Deset nejžádanějších osobností právě probíhajícího měsíce!

26. 8. 2017 – 13:12 | Magazín | Redakce Osobnosti.cz | Diskuze:

V dnešním článku se dozvíte, o které celebrity měli návštěvníci webu osobnosti.cz největší zájem v uplynulém měsíci. Zároveň se o nich můžete dozvědět spoustu zajímavostí, nebo si prohlédnout tisíce jejich fotografií. Je v žebříčku také váš favorit?

1. Jan Cina

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech v roce 2014. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i v dabingu. Působí i jako moderátor. Více.

Jan Cina zdroj: tisková zpráva

Více fotek Jana Ciny

2. David Gránský

David Gránský je český zpěvák a herec. Širšímu publiku se představil v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dostal do finále ve skupině 15-24 let. V roce 2012 se zúčastnil konkurzu na muzikál Pomáda a získal roli Doodyho a od té doby se začal pravidelně objevovat v muzikálových produkcích. Více.

Ohnivý kuře - David Gránský zdroj: Archiv TV Prima

Více fotek Davida Gránského

3. Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber se narodil 1. března roku 1994 v kanadském městě London ve státě Ontario. Jeho otec je hudebník Jeremy Bieber. Jeho matka Pattie Mallette je kanadská spisovatelka a filmová producentka. Právě maminka mu nejvíce pomohla v začátcích jeho pěvecké kariéry. Justinovi rodiče spolu nežijí a dokonce spolu nebyli nikdy manželé. Z otcovi strany má Justin sourozence Jaznyma Biebera, který se narodil v roce 2009 a Jaxona Biebera, narozeného o rok později.. Více.

Justin Bieber zdroj: Profimedia

Více fotek Justina Biebera

4. Markéta Procházková

Markéta Procházková je česká muzikálová zpěvačka, vítězka pěvecké soutěže Jihlavský slavík a televizní soutěže Rozjezdy pro hvězdy. Po tomto úspěchu se rozhodla věnovat zpěvu profesionálně. Více.

Markéta Procházková zdroj: Profimedia

Více fotek Markéty Procházkové

5. Karel Gott

Karel Gott je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby, známý už pět desetiletí, s přívlastkem „Zlatý hlas z Prahy“. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Více.

Karel Gott zdroj: Profimedia

Více fotek Karla Gotta

6. Anna Fialová

Anna Fialová je česká herečka. Je vnučkou herce Karla Fialy. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy a proslavila se seriálem VinařiVíce.

Anna Fialová zdroj: Profimedia

Více fotek Anny Fialové

7. Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová je česká herečka. V roce 2006 ztvárnila jednu z postav v komedii Účastníci zájezdu, natočené na motivy románu Michala VieweghaVíce.

Kristýna Leichtová zdroj: TV NOVA

Více fotek Kristýny Leichtové

8. Petr Lexa

Petr Lexa byl jeden z finalistů soutěže Hlas Československa, dokonce dvakrát se zúčastnil soutěže Superstar a v současnosti je zpěvák ve skupině Slza, vzniklé v roce 2014. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Hoggy, díky tomu, že dříve měl přezdívku Hogwarts. Více.

Petr Lexa zdroj: tisková zpráva

Více fotek Petra Lexy

9. Selena Gomez

Selena Gomez je americká herečka a zpěvačka, která je známá pro svou roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly. Selena začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, kdy si zahrála malou Giannu v seriálu Barney a jeho přátelé. Později dostala malou roli ve filmu Spy Kids 3-D: Game Over a v TV filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění. Více.

Selena Gomez zdroj: Profimedia

Více fotek Seleny Gomez

10. Helena Vondráčková

Helena Vondráčková je česká zpěvačka a herečka, sestra herce a zpěváka Jiřího Vondráčka a teta zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové. Svou pěveckou dráhu zahájila vítězstvím v soutěži Hledáme nové talenty 1964. O rok později se díky hitům Červená řeka a Pátá stala Zlatou slavicí a nastoupila do angažmá v divadle Rokoko. Zde se seznámila s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem, s nimiž v roce 1968 vytvořila popové trio Golden Kids. Více.

Helena Vondráčková zdroj: Profimedia

Více fotek Heleny Vondráčkové

Zatím bez komentáře, buďte první!