zavřít

Deset nejžádanějších osobností právě probíhajícího měsíce!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

V dnešním článku se dozvíte, o které celebrity měli návštěvníci webu osobnosti.cz největší zájem v uplynulém měsíci. Zároveň se o nich můžete dozvědět spoustu zajímavostí, nebo si prohlédnout tisíce jejich fotografií. Je v žebříčku také váš favorit?

1. Jan Cina

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech v roce 2014. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i v dabingu. Působí i jako moderátor. Více.

Jan Cina

Více fotek Jana Ciny

2. David Gránský

David Gránský je český zpěvák a herec. Širšímu publiku se představil v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dostal do finále ve skupině 15-24 let. V roce 2012 se zúčastnil konkurzu na muzikál Pomáda a získal roli Doodyho a od té doby se začal pravidelně objevovat v muzikálových produkcích. Více.

Ohnivý kuře - David Gránský

Více fotek Davida Gránského

3. Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber se narodil 1. března roku 1994 v kanadském městě London ve státě Ontario. Jeho otec je hudebník Jeremy Bieber. Jeho matka Pattie Mallette je kanadská spisovatelka a filmová producentka. Právě maminka mu nejvíce pomohla v začátcích jeho pěvecké kariéry. Justinovi rodiče spolu nežijí a dokonce spolu nebyli nikdy manželé. Z otcovi strany má Justin sourozence Jaznyma Biebera, který se narodil v roce 2009 a Jaxona Biebera, narozeného o rok později.. Více.

Justin Bieber

Více fotek Justina Biebera

4. Markéta Procházková

Markéta Procházková je česká muzikálová zpěvačka, vítězka pěvecké soutěže Jihlavský slavík a televizní soutěže Rozjezdy pro hvězdy. Po tomto úspěchu se rozhodla věnovat zpěvu profesionálně. Více.

Markéta Procházková

Více fotek Markéty Procházkové

5. Karel Gott

Karel Gott je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby, známý už pět desetiletí, s přívlastkem „Zlatý hlas z Prahy“. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Více.

Karel Gott

Více fotek Karla Gotta

6. Anna Fialová

Anna Fialová je česká herečka. Je vnučkou herce Karla Fialy. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy a proslavila se seriálem VinařiVíce.

Anna Fialová

Více fotek Anny Fialové

7. Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová je česká herečka. V roce 2006 ztvárnila jednu z postav v komedii Účastníci zájezdu, natočené na motivy románu Michala VieweghaVíce.

Kristýna Leichtová

Více fotek Kristýny Leichtové

8. Petr Lexa

Petr Lexa byl jeden z finalistů soutěže Hlas Československa, dokonce dvakrát se zúčastnil soutěže Superstar a v současnosti je zpěvák ve skupině Slza, vzniklé v roce 2014. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Hoggy, díky tomu, že dříve měl přezdívku Hogwarts. Více.

Petr Lexa

Více fotek Petra Lexy

9. Selena Gomez

Selena Gomez je americká herečka a zpěvačka, která je známá pro svou roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly. Selena začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, kdy si zahrála malou Giannu v seriálu Barney a jeho přátelé. Později dostala malou roli ve filmu Spy Kids 3-D: Game Over a v TV filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění. Více.

Selena Gomez

Více fotek Seleny Gomez

10. Helena Vondráčková

Helena Vondráčková je česká zpěvačka a herečka, sestra herce a zpěváka Jiřího Vondráčka a teta zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové. Svou pěveckou dráhu zahájila vítězstvím v soutěži Hledáme nové talenty 1964. O rok později se díky hitům Červená řeka a Pátá stala Zlatou slavicí a nastoupila do angažmá v divadle Rokoko. Zde se seznámila s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem, s nimiž v roce 1968 vytvořila popové trio Golden Kids. Více.

Helena Vondráčková

Více fotek Heleny Vondráčkové

Tagy: herečka zpěvačka herec zpěvák top 10 osobností

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku