zavřít

Dcera Whitney Houston se chce vydat na hudební dráhu

- Magazín autor: red

Dcera nedávno zesnulé americké zpěvačky Whitney Houston má v úmyslu vydat se na hudební dráhu, aby pokračovala v odkazu své matky. Bobbi Kristina to řekla populární americké televizní moderátorce Oprah Winfrey v prvním veřejném rozhovoru po nečekaném úmrtí popové hvězdy. Zpěvačka zemřela 11. února ve věku 48 let. Příčiny úmrtí zatím známy nejsou.

"Musím pokračovat v jejím odkazu," odpověděla podle agentury AFP Bobbi Kristina na otázku, zda má v úmyslu následovat kroky své matky. Plánuje prý stát se zpěvačkou, hrát a tančit. "Představuje to velký tlak, ale připravila mě to," prohlásila.

Devatenáctiletá Bobbi Kristina je jedinou dcerou Houston a zpěváka Bobbyho Browna.

Zpěvaččina manažerka a švagrová Patricia Houston podle agentury AFP v rozhovoru uvedla, že se dalo předpokládat, že problémy s drogami se pro zpěvačku jednou stanou osudné. "Bylo to skoro dané. Lhala bych, kdybych tvrdila něco jiného," prohlásila.

Emotivní rozhovor s oběma ženami v neděli odvysílal televizní kanál Oprah Winfrey Network (OWN).

Bobbi Kristině je jedinou dědičkou majetku Whitney Houston, jejíž tělo v hotelovém apartmá v Los Angeles v únoru objevil její osobní strážce. Příčina smrti šestinásobné držitelky ceny Grammy se vyšetřuje.

Tagy: whitney houston