zavřít

Dcera Johnnyho Deppa se poprvé postavila před kamery

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Patnáctiletá Lilly-Rose Depp  dostala miniaturní roli v americkém hororu Tusk. Její matka z toho však příliš nadšená není.

zdroj: Profimedia

„Dcera je nyní v pubertě a osobně bych byla raději, kdyby měla pokud možno normální dětství. Později by se vidělo. Teď se ve světle reflektorů ocitla jen kvůli svým rodičům,“ prohlásila Vanessa Paradis.

Samotná Lilly-Rose je ovšem nadšená. A to navzdory skutečnosti, že se v inkriminovaném filmu opravdu jen mihne. Na svém blogu napsala, že je štěstím bez sebe a doufá, že se její výkon divákům bude líbit.

Johnny Depp a Vanessa Paradis zdroj: Profimedia

Nikoho asi nepřekvapí, že v Tusku hraje i Depp, který do něj svou dceru pravděpodobně „protlačil“. List Le Parisien nicméně uvedl, že navzdory těmto okolnostem by to mohlo nastartovat Lily-Rosinu hereckou kariéru, po které pohledná blondýnka pochopitelně touží.

Příběh tohoto hororu by měl vyprávět o maniakovi, který fyzicky i psychicky týrá jistého muže ve snaze udělat z něj mrože - což zní poměrně originálně. Režisérem a scenáristou je navíc populární Kevin Smith (Clerks, Dogma atd.).

Tagy: film horor role


Osobnosti a filmy v článku