zavřít

David Duchovny: 'Na další svatbu jsem už moc starý'

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Čtyřiapadesátiletý herec tvrdí, že nemá v úmyslu ještě někdy vlézt do chomoutu. Jak dlouho mu to vydrží?

zdroj: Profimedia.cz

"Nemyslím si, že bych se chtěl znovu oženit. Mám pocit, že jsem na to už moc starý," vysvětlil David Duchovny v rozhovoru pro magazín People.

Duchovny se loni rozvedl s Téou Leone, ale na jeho ruce stále můžete vidět snubní prstýnek. Nechal si ho totiž vytetovat. "Nehodlám si ten prst nechat uříznout," zažertoval, ale pak zvážněl.

 "Moje manželství a má rodina představují jednu z nejšťastnějších částí historie mého života. Nikdy bych to nezměnil. Nechápu, proč se lidé snaží přepsat svou historii."

Představitel agenta Foxe Muldera v současné době bydlí pouhých pět bloků od své exmanželky a dětí (patnáctileté West a dvanáctiletého Millera), takže se s nimi vídá v podstatě denně.

Mimochodem, West už má vážnou známost. Pokud se však domníváte, že David s jejím přítelem vychází špatně, mýlíte se – naopak ho naprosto schvaluje.

"Je úžasný. Jedna z nejhezčích věcí, které mi Téa kdy řekla, byla, že to že má West tak krásného mladého muže, vypovídá hodně o mně jako o tátovi. Nevím, zda je to pravda, ale bylo to hezké a tak jsem se rozhodl tomu věřit," konstatoval.

Tagy: svatba vztahy děti a rodina


Osobnosti a filmy v článku