zavřít

David Duchovny měl první sex v šesti letech

- Magazín autor: red

David Duchovny nikdy netajil, že má poměrně mocně vyvinuté libido. Loni se dokonce musel ze závislosti na sexu léčit. Sexuální apetit se u něj ovšem zrodil již velmi záhy na počátku školního věku. Už v šesti letech se prý zamiloval do učitelky a schválně vyrušoval a tropil neplechu, aby se ho kantorka dotýkala.

„Běhal jsem po třídě tak divoce, že mě musela chytit a držet,“ přiznal David německé televizi Tele 5.

A sexuální apetit se u něj zvrhl v chorobnou touhu prý proto, že milování a sex jsou pro něj způsobem, jak uniknout z tohoto života. „Sex pro mě znamená, že zapomenu na své já. Je to jen na chvíli. Já jsem slyšel, že lyžování je dokonce lepší než sex. Je to možné, ale já nelyžuju,“ dodal devětačtyřicetiletý David.

Závislost na sexu ale téměř zničila jeho manželství s Téou Leoniovou, s níž má desetiletou Madelaine a šestiletého Kyda. Na poslední chvíli rodinu společně zachránili.

„Měli jsme velmi tvrdý rok. Dnes jsem ale opět šťastný. Jsem nakonec velmi vděčný za všechny ty těžkosti. Se ženou jsme si prošli tím obdobím společně a teď jsme ještě silnější než dřív,“ dodal představitel agenta Foxe Muldera.