zavřít

David Beckham: Stane se novým Jamesem Bondem? Jeho fanoušci v tom mají jasno – ANO!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Úspěšný model a sportovec se vrhl na herectví. A hned se začalo spekulovat o tom, že jednoho dne by se mohl objevit i v bondovkách. Jak moc je to reálné?

"Jmenuji se Beckham. David Beckham." Zní to sice dobře, ale pořád to není úplně ono...

Je tu však určitá možnost, že bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace se v dohledné době bude představovat jako Bond. James Bond.

Současnému představiteli agenta 007 Danielu Craigovi totiž už brzy vyprší smlouva a podle magazínu Daily Star se vážně uvažuje o tom, že pokud nebude chtít pokračovat, kultovní role by mohla být nabídnuta právě Beckhamovi. Netřeba asi dodávat, že jeho fanoušky tato zpráva nadchla.

"Dejte mu pár lekcí herectví a bum… Nový James Bond," napsal jeden z nich na Twitter.

"David Beckham jako James Bond by byl perfektní. Napsáno ve hvězdách, jak se říká," uvedl jiný.

Nu, charisma by na to nepochybně měl. Ale co herecký talent, zkušenosti…? Guy Ritchie ho sice obsadil do Knights of the Roundtable: King Arthur, nicméně žádnou velkou roli mu rozhodně nesvěřil – čtyřicetiletý fešák za celý film pronese pouhých 13 vět.

Ostatně, sám Beckham si je dobře vědom toho, že v této oblasti se má ještě hodně co učit.

"Jde o těžkou profesi, která vyžaduje spoustu umu a disciplíny. Nechtěl jsem se do toho pustit, dokud jsem si o tom víc nezjistil a nenatrénoval si to… S Guyem jsme dobří přátelé a důvěřuji mu. Kdyby si myslel, že mu ten film zničím, nepustil by mě k tomu," zažertoval v rozhovoru pro The Times.

Takže… o účinkování v bondovkách bychom na jeho místě zatím ani nepřemýšleli. Ve svém vlastním zájmu.

Tagy: herectví James Bond herecká kariéra bondovka


Osobnosti a filmy v článku