zavřít

David Beckham nebyl schopen poučit syna o sexu

- Magazín autor: red

Sexuální výchovu v domácnosti rodiny Beckhamových vzal na sebe otec David. A o souloži, pohlavních orgánech i chorobách si začal povídat s nejstarším synem Brooklynem, jemuž bylo už jedenáct roků. Vše prý začalo poté, co Brooklyn nastoupil do nové školy a začal randit s dívkami. Jenže otevřeně hovořit o sexu se synem David dlouho nedokázal a nakonec utekl z pokoje. Všechno za něj musela vyžehlit manželka Victoria.


„Brooklyn chodí do nové školy. Zjistil, že se o něj začínají zajímat holky a líbí se mu to, tak jsme si promluvili o sexu. Ale Victoria v tom má větší podíl. Já jsem musel dokonce z toho pokoje utéct, protože Brooklyn se na mě díval koutkem oka a smál se mi. Byla to přitom vážná řeč, musel jsem pryč z pokoje. Nedokázal jsem to zvládnout,“ přiznal Beckham v rozhovoru s rozhlasovým moderátorem Ryanem Seacrestem.

David také přiznal, že poslední slovo v soukromém životě synů má jeho manželka Victoria. Když se ho tak Seacrest zeptal, zda jedenáctiletého Brooklyna pustí na rande, odpověděl: „To je otázka pro Victorii.“