zavřít

David Beckham dostal od manželky k Vánocům buldoka

- Magazín autor: red

David Beckham nedávno básnil o plemeni anglických buldoků a jejich úžasné povaze. A jeho manželka Victoria měla hned jasno, čím letos manžela, jenž si může pořídit téměř cokoli na světě, překvapí pod stromečkem. Fotbalista tam našel anglického buldoka za dva tisíce liber – asi 59 tisíc korun.


Victoria přivedla pejska do jejich anglického sídla v Hertfordshire, kde letošní svátky rodina slavila. Buldok s rodinou odletí do Los Angeles, kde bude pobývat celý půlrok bez svého pána. David totiž od ledna opět zavítá do Milána jako host tamního týmu AC.

David toho buldoka miluje. Victoria tvrdí, že vybrala zrovna toto plemeno, protože přesně odpovídá Davidově povaze na trávníku. Odletí s nimi do Los Angeles a jejich kluci se budou mít o koho starat, zatímco táta nebude doma,“ uvedl rodinný přítel.

Beckham však nedostal od Victorie prvního pejska, vlastní už dva rotvajlery Snoopyho a Puffa.

Beckhamovi letos trávili Vánoce s kamarádem Gordonem Ramsayem, jenž připravil také sváteční menu. V sídle Davida a Victorie byli přítomni rovněž Ramsayova manželka Tana a jejich čtyři děti, Beckhamovy rodiče Sandra a Ted a sestra Joanne a Victoriiny rodiče Tony a Jackie.