zavřít

Daniel Radcliffe musel být hospitalizován s vážnou střevní infekcí

- Magazín autor: red

Herec Daniel Radcliffe se o víkendu vrátil z New Yorku, kde podporoval organizaci Trevor Project pomáhající mladým gayům a lesbičkám smířit se se svou jinakostí. Ale pobyt v USA neudělal britské hvězdě dobře, lépe řečeno dobře mu neudělalo některé z jídel, z něhož dostal vážnou střevní infekci. Dva dny musel dokonce strávit v newyorské nemocnici kvůli silné dehydrataci organismu.

Dvacetiletý představitel Harryho Pottera se ale v sobotu 6. března rozhodl i přes silný průjem vrátit do Londýna.

„Byl doslova bílý jako stěna. Svěřil se nám, že se cítí, jak by měl umřít. Většinu času pak strávil na toaletě,“ přiznal cestující z první třídy britskému The Sun.

Během propagace projektu Trevor, který se snaží mladým homosexuálům usnadnit první odhalení a čelit homofobii či odporu rodiny i společnosti a odrazuje je od páchání sebevražd, vydal Daniel několik prohlášení.

„Myslím, že je důležité, aby se ozval někdo z velkých komerčních filmových sérií jako je Harry Potter, a zvláště protože já sám nejsem gay, bisexuál ani transsexuál. Skutečnost, že jsem heterosexuál nic nemění, naopak jen dokazuje, že i heterosexuálové se o tyto věci nesmírně zajímají a velmi na tyto věci dbají,“ uvedl Radcliffe v New Yorku.

Tagy: daniel radcliffe