zavřít

Cruisův gay milenec žaluje herce za odposlech

- Magazín autor: red

Když se v roce 2001 označil Michael Davis Sapir za gay milence hollywoodského herce Toma Cruise, soud v Los Angeles přijal žalobu s odškodným o 100 milionů dolarů. Cruise v ní žaloval redaktora za lživé informace. Sapir tehdy prohlásil, že má videonahrávky milostného dovádění s Cruisem a že může dokázat jeho homosexualitu. Teď ale sám podal na herce žalobu o pět milionů dolarů za to, že ho prý hollywoodský idol nechal špehovat a dokonce mu napíchl telefon.

Žaloba z roku 2001 byla později stažena a vyřešena mimosoudně, herec novináře vyplatil nezveřejněnou pro obě strany výhodnou částkou peněz a oba vydali prohlášení, že žádná videokazeta neexistuje.

Jenže Sapir prý teď zjistil, že v té době ho odposlouchával a špehoval soukromý agent Anthony Pellicano. Proti němu, Cruisovi a Cruisovu právníkovi Bertu Fieldsovi teď sám podal žalobu s minimálním odškodným ve výši pěti milionů dolarů – tedy asi 92 milionů korun.

„Tato obvinění jsou absolutní kravina. My jsme totiž Pellicana v kauze se Sapirem vůbec nenajali,“ odmítl žalobu advokát Bert Fields.