zavřít

Cristiano Ronaldo v nové reklamě Armani překvapil nabušenými svaly, nikoli rozkrokem

- Magazín autor: red

Fotbalista Cristiano Ronaldo je teď fyzicky v Jihoafrické republice, kde bojuje na Mistrovství světa ve fotbale za Portugalsko, jeho vypracované tělo ale na nové reklamě pro spodní prádlo značky Emporio Armani zdobí celý svět. A z billboardů je patrné, že před focením na sobě portugalský metrosexuál hodně pracoval. Nabušenými svaly rozhodně předčí Davida Beckhama, jenž byl reklamní tváří této značky loni a předloni. Cristiano ho ale rozhodně nepředčí naditým rozkrokem.


Na Beckhamovy fotky se čekalo a jeho nad očekávání dobře vypadající rozkrok se stal na několik týdnů senzací. Spekulovalo se o digitálním zvětšení, ale David i jeho manželka Victoria vehementně tvrdili, že to, co je vidět na snímcích, odpovídá realitě.

Sama Victoria před dvěma a půl lety médiím svěřila: „Jsem pyšná, že mám pořád tak dobrý sex s Davidem. Má opravdu velmi dobré proporce. Má ho fakt velkého. Opravdu má. Můžete to vidět na té reklamě. Je to celé jeho. Je velký jako výfuk od traktoru!“

To Cristiano na nových snímcích vypadá jako průměrný muž. Čeká se, která z jeho bývalých milenek vyrukuje s obhajobou jeho nadsameckosti. Na reklamním snímku pro kolekci džínů Emporio Armani podzim/zima 2010/2011 nabízí na břiše alespoň pekáč buchet.