zavřít

Cristiano Ronaldo randí s ruskou modelkou

- Magazín autor: red

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo si čas před Mistrovstvím světa ve fotbale dokonale užívá. Na jachtě se plaví Středozemním mořem a přitom se tam oddává milostnému dovádění s ruskou modelkou Irinou Shayk.


Pětadvacetiletou hvězdu Realu Madrid vyfotili s Irinou v objetí na luxusní jachtě ve Středozemí. <a href="http://www.osobnosti.cz/cristiano-ronaldo.php">Cristiano</a> se na lodi bavil tím, že Irinu v bikinách v žáru slunce zkrápěl vodou.

Čtyřiadvacetiletá Ruska zřejmě rozumí <a href="http://www.osobnosti.cz/cristiano-ronaldo.php">Cristianově</a> „citlivé dušičce“. Přesně tak o sobě totiž mluvil <a href="http://www.osobnosti.cz/cristiano-ronaldo.php">Ronaldo</A> loni v říjnu, když si povídal s novináři o vztazích a lásce.

„Dostal jsem mnohem víc ran do nohy než do srdce. Ale taky jsem měl zlomené srdce. Ženy se se mnou rozešly mnohokrát. Ale naštěstí jsem vítěz a vždycky jsem se přes to dostal. Jsem velmi romantický a velmi citlivý. Moje máma mě vždycky učila, abych byl k sobě upřímný a neměnil svůj charakter kvůli druhým. Kdo mě má rád takového, jaký jsem, ten mě má opravdu rád, kdo nemá, nemá. Nehodlám kvůli tomu mít bezesné noci,“ uvedl fotbalista.