zavřít

Colin Farrell ztratil svůj starý pásek. Pásek, který stál půl milionu

- Magazín autor: red

Pověrčivý irský herec Colin Farrell ztratil svůj šťastný starý pásek do kalhot. Za jeho bezpečný návrat nabízí neuvěřitelných 500 tisíc korun. Musel mu asi opravdu přinášet spousty a spousty štěstí.

Cenný doplněk byl dárek, který dostal od svého otce, fotbalisty, Eamonna. Pásek se před pár týdny ztratil a herec věří, že byl odcizen. Ir Colin údajně přes ta léta utratil přes 100 tisíc korun pouze na jeho opravu a údržbu.

Nyní pravděpodobně chystá vyvěsit plakáty všude okolo, jako bývalo ve starých Westernech. Zdroj uvedl,  že Colin měl tenhle pásek tak dlouho, že k němu jednoduše přirostl. „Prostě neunese jeho ztrátu.“ Pásek byl mnohokrát upraven, jako například přidané dírky, protože musel herec mnohokrát měnit svou váhu pro různé role. Například pro film Triage, kde Colin hrál válečného fotografa, musel herec drasticky zhubnout.

Pásek je pro herce velice cenný, jelikož ho dostal od otce, za kterého je velice pyšný. Otec Eamonn je totiž bývalá fotbalová hvězda nejúspěšnějšího irského fotbalového klubu Shamrock Rovers F.C. Colin v jednom rozhovoru uvedl: „Kdybych dostal jen jednu penny pokaždé za to, když jsem zmínil otcovo jméno v klubu před ostatníma, byl bych v balíku.“ Ne že by na tom herec byl finančně špatně, ale určitě by měl o „pár“ korunek navíc. Dodal ještě, že má album s výstřižky z novin, kde píšou o jeho otci. Vlastnictví jeho dresu je samozřejmost.

Hercova pověrčivost se potvrdila v roce 2004, kde jednou uvedl, že na první den natáčení svých filmu pokaždé nosí stejné trenky. Dostal je od svého bratra. Dodávají mu prý štěstí. Ty snad ale neztratí.

Tagy: colin farrell