zavřít

Cole Sprouse, nebo Dylan Sprouse? Který z dvojčat má více obdivovatelek?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

O přízeň fanynek se dnes utkají herecká dvojčata Cole a Dylan Sprouse, která se do podvědomí veřejnosti dostala hlavně díky hlavním rolím v komediálním seriálu Sladký život Zacka a Codyho, díky kterému po nich začaly šílet fanynky po celém světě.

Cole Sprouse a Dylan Sprouse na Havajských ostrovech

Cole Sprouse a Dylan Sprouse na Havajských ostrovech , zdroj: Profimedia.cz

Cole Sprouse

Cole Sprouse je americký herec. Narodil se 4. srpna 1992 v Itálii. Jeho bratr, dvojče, je Dylan Sprouse. Zajímal se o studium filmové a televizní produkce, ale nakonec se rozhodl studovat design videoher. Se svým bratrem se poprvé objevil roku 1993 v seriálu Grace v jednom kole. V roce 2015 si zahrál v hororu Cry of Fear, a od roku 2017 hraje hlavní roli v seriálu Riverdale. Více.

Cole Sprouse v Riverdale Cole Sprouse v Riverdale, zdroj: Distributor

Dylan Sprouse

Dylan Sprouse je americký herec, narozený společně se svým bratrem Colem, 4. srpna 1992 v Itálii. O začátek Dylanovi a Coleovi herecké kariéry se postarala hlavně jejich babička, když si díky ní, zahráli již v kojeneckém věku. Největší popularitu dvojčatům přinesl seriál Sladký život Zacka a Codyho. Roku 2011 si oba zahráli hlavní roli v rodinném filmu Sladký život. Více.

Dylan Sprouse (vlevo) a Cole Sprouse (vpravo) ve filmu Sladký život Zacka a Codyho Dylan Sprouse (vlevo) a Cole Sprouse (vpravo) ve filmu Sladký život Zacka a Codyho, zdroj: Distributor

Cole Sprouse VS Dylan Sprouse

  1. Kterého herce máte raději?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného herce
Fanklub Cole Sprouse
Fanklub Dylan Sprouse

Tagy: dvojčata herec souboj

Zdroje: vlastní


Osobnosti a filmy v článku