zavřít

Co dokáže žárlivost: Známý britský komik běsnil v nehtovém studiu

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Paddy McGuinness se postaral o pořádný skandál. Vtrhl do American Nail Studia ve Wilmslowu a obvinil jednoho zaměstnance z toho, že sexuálně obtěžoval jeho manželku.

McGuinness nabyl dojmu, že dotyčný manikér se k jeho ženě choval velmi nevhodně a rozhodl se, že si to s ním vyřídí jako chlap s chlapem. Nejprve mu vulgárně nadával a později do něj údajně i strčil.

Celý incident nejspíš bude mít soudní dohru, protože moderátor seznamovací show Take Me Out se odmítl omluvit a studio zaujalo stejný postoj. Obě znesvářené strany uvedly, že již kontaktovaly své právní zástupce.

Paddy McGuinness

Paddyho drahá polovička Christine sice tvrdí, že muž na ni během sezení dělal nevhodné sexuální narážky, jenže podle provozovatele studia si na nic nestěžovala a po ukončení procedury prostě odešla. Později se ale s celou záležitostí svěřila svému partnerovi, který neváhal a na "místo činu" okamžitě vyrazil.

"Reagoval rozhodně, stejně jako každý manžel," komentoval to komikův mluvčí.

"McGuinnessovo chování bylo nepřiměřené a ohrožující. Nemohl jsem uvěřit svým očím, když vešel dovnitř a začal křičet a rozhazovat rukama," prohlásil majitel studia, který si nepřál být jmenován.

Tak tohle bude ještě zajímavé!

Tagy: skandál konflikt žárlivost sexuální obtěžování nehtové studio


Osobnosti a filmy v článku