zavřít

Christina Aguilerqa: V mateřství jsem ještě víc na sex

- Magazín autor: red

Zpěvačka Christina Aguilerová se obávala, že mateřství z ní učiní usedlou maminu, která ztratí zájem o sex. Ale ona se teď po boku syna Maxe Lirona cítí sebevědoměji a tvrdí, že je ještě sexuálnější než byla před porodem. A že ji péče o potomka skutečně nabíjí prý dokazuje fakt, že v červnu vydá své čtvrté studiové album Bionic.


„Jsem se sebou spokojenější, mám lepší sebevědomí. Myslím, že jsem dokonce víc na sex… to je prostě věc, která se odehrává uvnitř mě v této fázi mého života,“ přiznala Christina při interview v Atlantě.

Mateřství a především těhotenství podle ní mění pohled ženy na vlastní tělo proto, že má najednou pocit, že není její vlastní.

„Když máte dítě, procházíte obdobím, kdy už vaše tělo není prostě vaše. Náleží vašemu dítěti a to je ono. Už to není tělo pro vás,“ věří Christina. A podle ní je pak úžasné, když se ženě po porodu podaří vrátit do formy před početím.

„Je to úžasný pocit,“ dodává zpěvačka, která se zdí ve svém domě nesundala akty ani po příchodu syna na svět. Naopak s manželem před ním chodí nazí a chtějí, aby byla pro Maxe nahota normální a měl přirozený vztah ke svému tělu.

„Je to něco, co se naučí respektovat a vnímat jako krásu. Myslím, že je to naopak divné, když se za nahotu člověk stydí, když vychovává dítě v duchu, že je to něco divného,“ věří Christina.