zavřít

Christina Aguilera zrušila celé letošní turné měsíc před jeho začátkem

- Magazín autor: red

Tak na tuto zprávu fanoušci Christiny Aguilera rozhodně nečekali. Jejich hvězda se jim měla letos velkolepě vrátit nejen na čela hitparád s písněmi z nového alba Bionic, ale především je měla těšit dvaceti živými koncerty turné, které bylo plánováno se startem od července. Jenže živě se letos zpívat nebude. Zatím se turné odkládá na neurčito do roku 2011. I když Christina tvrdí, že koncerty nestíhá kvůli jiným závazkům, začalo se spekulovat, že je spíš těhotná.

Ona totiž ještě nedávno prohlašovala, že na dítě teď není dobrá doba a že se chce plně věnovat hudební kariéře a turné. Jenže teď ho s udáním dost nepřesvědčivých důvodů zrušila. Přitom v produkci společnosti Live Nation to byla jedna z nejžhavějších akcí letošního léta.

„Letní turné bylo posunuto na rok 2011, protože se Christina musí věnovat propagaci filmu Burlesque a nového alba Bionic,“ snažil se omluvit fanouškům mluvčí společnosti Live Nation.

Turné dvaceti koncertů mělo přitom začít už od července. Christina předtím v červnu vydává nové studiové album Bionic, je to čtvrtá deska od roku 2008. Single z tohoto alba s názvem Not Myself Tonight už běží od dubna v rádiích.