zavřít

Christina Aguilera se obléká jako puberťák

- Magazín autor: Jitka Pavlíková

Sexy zpěvačka své plné křivky vždy ráda vystavovala v elegantních noblesních róbách, poslední dobou se však v soukromí i na veřejnosti objevuje v modelech, které by spíše než jedenatřicetileté matce čtyřletého syna slušely teenagerce typu Miley Cyrus.

Christina Aguilera

Christina Aguilera,zdroj: Profimedia.cz

Kožená bundička, trička s výraznými potisky, legíny a kšiltovky, to je teď nová image Aguilery, která si navíc nechala spodní polovinu vlasů obarvit na zářivě červený odstín. S překvapivě mladistvým lookem se minulý týden Christina objevila na party k uvedení nového tabletu na trh.

Christina Aguilera

Christina Aguilera,zdroj:Profimedia.cz

Do podobného stylu se zpěvačka vyladila, i když se se svým přítelem vydala na halloweenskou besídku jejího syna Maxe. Jen Mickey Mouse na tričku vyměnila za zářící ústa a leopardí kšiltovku za růžovou pletenou čepici. Na nohy si Christina oblékla tematické halloweenské kalhoty s lebkami.

 

Christina Aguilera

Christina Aguilera,zdroj:Archiv

Aguilera měla vždy osobitý styl oblékání, který veřejnost dělil na ty, kterým se líbil, a kteří ho nedokázali překousnout. Oba tábory se však spojily v přesvědčení, že svým letošním kostýmem na halloweenskou party to letos zpěvačka poněkud nevychytala.

Christina Aguilera a Matthew Rutler

Christina Aguilera a Matthew Rutler,zdroj:Profimedia.cz

Tagy: móda


Osobnosti a filmy v článku