zavřít

Christina Aguilera: Můj otec není dědou mého syna!

- Magazín autor: red

Zpěvačka Christina Aguilera vyloučila, že by kvůli synovi Maxovi po létech ignorace změnila názor na vlastního otce. Dvouletý chlapec se prý musí smířit s tím, že nemá z její strany dědečka. Popová hvězda totiž otci Faustovi nikdy nezapomene, jak psychicky a fyzicky týral její matku.

zdroj: Archiv

„Náš vztah neexistuje, takže žádný nemáme. Teď v tuto chvíli prostě nevidím důvod, proč by existovat měl,“ přiznala devětadvacetiletá zpěvačka.

Otec Fausto Aguilera ji opustil, když jí bylo sedm let. Tehdy se rozešel s matkou Shelly Kearns. Ani po dvaadvaceti letech ale nemá Christina všechny rány zahojeny.

„Když si vzpomenu na ten chaos, kterým si máma prošla, to týrání, nechápu, jak to zvládla. Ale je neuvěřitelné, jak moc člověk dokáže oklamat svou vlastní mysl, když musí přežít. Vždycky existuje prostor pro odpuštění. A já mu skutečně odpustila, ale jak člověk dospívá, utvoří si jisté životní preference,“ dodala Aguilera.

Christina nedávno také vyloučila, že by synovi Maxovi, jehož má s manželem Jordanem Bratmanem, přivedla sourozence. Teď se totiž hodlá soustředit především na svou kariéru.